Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Men’s Perfume Set Paco Rabanne Phantom EDT 2 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Paco Rabanne !
- Gender: Men
- Type:
- EDT (Eau de Toilette)
- Gift Set
- Includes:
- Spray Deodorant 150 ml
- Eau de Toilette 100 ml
- Capacity: 250 ml
- Type of fragrance: EDT
- Number of pieces: 2 Pieces
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 21 × 18.5 cm |
| Brand | Paco Rabanne |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.