Let the 100% original Men’s Perfume Set Puig EDC Brummel 3 Pieces surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Puig products!
- Gender: Men
- Type: EDC (Eau de Cologne)
- Fragrance Name: Brummel
- Type of fragrance: EDC
- Number of pieces: 3 Pieces
- Includes: Shower Gel 250 ml
| Weight | 0.376 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.58 × 7.89 × 14.09 cm |
| Brand | Puig |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.