Let the 100% original Men’s Perfume Viktor & Rolf EDT Spicebomb 90 ml surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Viktor & Rolf products!
- Gender: Men
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Spicebomb
- Capacity:
- 250 ml
- 90 ml
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 7.62 × 7.62 cm |
| Brand | Viktor & Rolf |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.