- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Microfibre cleaning cloth Glass cleaner and don’t miss out on anything!
- Type: Glass cleaner
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 20 × 25 cm |
| Brand | BigBuy Car |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.