Moisturising Foot Cream Luxiderma COS 410 is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Luxiderma products are made for you.
- Ingredients:
- Hyaluronic Acid
- Glycerine
- Methylparaben
- Menthol
- Salicylic acid
- Propylparaben
- Type:
- Socks
- Moisturising Foot Cream
- Characteristics: Moisturizing
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 13 × 1 cm |
| Brand | Luxiderma |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.