- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Moisturising Lip Balm Alvarez Gomez (15 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Alvarez Gomez products are made for you.
- Ingredients:
- Synthetic Beeswax
- Butyrospermum parkii butter
- Citral
- Paraffin
- Menthol
- Linalool
- Limonene
- Hydrogenated polydecene
- Hydrogenated microcrystalline wax
- Fragance (parfum)
- Amyl cinnamal
- Vitis vinifera (grape) seed oil
- Tocopheryl acetate
- Theobroma cacao seed butter
- Type: Lip Balm
- Properties: Moisturizing
- Recommended use: Normal Skin
- Capacity: 15 ml
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Brand | Alvarez Gomez |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.