Moisturising Oil Yari Natural Onion (250 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Yari products are made for you.
- Capacity: 250 ml
- Type: Moisturising Oil
- Recommended use:
- Leather
- Hair
- Material: Onion
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.38 × 7.59 × 13.8 cm |
| Brand | Yari |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.