- You cannot add "Armrest Armster FORD KA 2008-2016 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Nail polish Beter Pink Vibes Only!
- Fast drying: UV/LED lamp
- Type:
- Nail polish
- Gel
- Colour: Pink
- Capacity: 5 ml
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.49 × 8.22 × 8.45 cm |
| Brand | Beter |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.