Nasal Strips for Eliminating Impurities IDC Institute (5 uds) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original IDC Institute products are made for you.
- Type: Facial Cleanser
- Body part: Nose
- Capacity: 100 ml
- Units: 5 Units
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 17 cm |
| Brand | IDC Institute |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.