Night Serum Estee Lauder I0113189 30 ml (30 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Estee Lauder products are made for you.
- Type: Night Serum
- Capacity: 30 ml
- Units: 1 Unit
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 cm |
| Brand | Estee Lauder |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.