Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Nose and Ear Hair Trimmer Remington Black!
- Characteristics: Washable
- Nose and Ear Hair Trimmer: Yes
- Battery operated: AA
- Blade: Steel
- Type: Hair Clippers
- Colour: Black
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 4 × 17.5 cm |
| Brand | Remington |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.