- You cannot add "Treadmill Xiaomi WALKINGPAD R2B KINGSMITH" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Painting set Foliatec FO2156 Grey and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Corrosion-resistant
- High-temperature resistor
- Easy to clean
- Easy to use
- Heat-resistant
- Includes: Accessories
- Colour:
- Grey
- Silver
- Type: Painting set
- Weight: 500 g
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | Foliatec |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.