Patch Masks The Crème Shop Acne Warrior Forehead hydrogel (6 g) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original The Crème Shop products are made for you.
- Recommended use:
- Forehead
- Skin with a tendency to acne
- Type: Patch Masks
- Material: hydrogel
- Capacity: 6 g
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Brand | The Crème Shop |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.