- You cannot add "Armrest Armster FORD COURIER 2014 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
The Perfumed Shower Gel Eau Fraiche Leonard Paris (200 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Leonard Paris products are just what you’re looking for.
- Capacity: 200 ml
- Recommended use: Normal Skin
- Type: Shower Gel
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 30 cm |
| Brand | Leonard Paris |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.