Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Pilates ring Umbro Ø 39 cm at the best price and enjoy a healthy life!
- Colour: Blue
- Material: PVC
- Approx. dimensions: 39 x 39 x 5 cm
CHF25.17
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Pilates ring Umbro Ø 39 cm at the best price and enjoy a healthy life!
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 5 cm |
| Brand | Umbro |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.