Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Portable Air Compressor with LED Light. Goodyear GOD0020 12 V 90 PSI and don’t miss out on anything!
- Characteristics: LCD Screen
- Voltage: 12 V
- Pressure: 90 PSI
- Includes: Accessories
- Approx. weight: 750 g
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 15 × 20 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
























There are no reviews yet.