- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 RHD 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Portable Fridge Dometic 9600013319 15 L and enjoy your free time!
- Capacity: 15 L
- Voltage:
- 230 V
- 220-240 V
- Functions: Cold + Heat
- Type of plug: Plug UE
- Characteristics: Carrying handle
- Energy classification: A+
- Electric Network: AC/DC
- Frequency: 50 – 60 Hz
- Noise level: 41 dB
- Colour: Black/Grey
- Form factor: Compact
- Contains: User manual
| Weight | 7.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.48 × 32 × 34.8 cm |
| Brand | Dometic |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.