Powder Make-up Base Sensai Total Finish Nº 22 Natural Beige 12 g is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Sensai products and let the best professionals enhance your beauty.
- Colour: Nº 22 Natural Beige
- Texture: Compact Powders
- Type: Powder Make-up Base
- Capacity: 12 g
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.4 × 3.65 × 9.29 cm |
| Brand | Sensai |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.