Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Protective Case Universal 135 x 145 cm and don’t miss out on anything!
- Approx. dimensions: 135 x 145 cm
- Material: Polyester
- Characteristics: Universal
- Type:
- Car
- Suitable for dogs and other pets
- Colour: Black
| Weight | 0.752 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 20 × 35 cm |
| Brand | BigBuy Pets |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |





















There are no reviews yet.