Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Protective Serum Détox Eau Thermale Jonzac 1336612 30 ml!
- Ingredients:
- Fragance (parfum)
- Palmitic acid
- Lactic acid
- Water
- Alcohol
- Glycerol sterate
- Sodium benzoate
- Glycerol
- Coco-caprylate
- Zinc pca
- Xanthan gum
- Sodium hyaluronate
- Sodium hydroxide
- Sodium stearoyl glutamate
- Tocopherol
- Properties: Hypoallergenic
- Type: Serum
- Capacity: 30 ml
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Eau Thermale Jonzac |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.