Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Pull-up Bar Umbro Telescopic/extendable at the best price and enjoy a healthy life!
- Characteristics: Telescopic/extendable
- Size:
- 1 m
- 62 cm
CHF31.86
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Pull-up Bar Umbro Telescopic/extendable at the best price and enjoy a healthy life!
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 5 × 62 cm |
| Brand | Umbro |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.