Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Purifying Facial Gel La Roche Posay 019100917 Exfoliant 400 ml!
- Characteristics: Exfoliant
- Ingredients:
- Peg-150 pentaerythrityl tetrastearate
- Betaine
- Type: Exfoliant gel
- Body part:
- Face
- Body
- Capacity: 400 ml
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 8 cm |
| Brand | La Roche Posay |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.