- You cannot add "Armrest Armster SKODA FABIA 2022 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Racing Ankle Boots Sparco SLALOM Blue Size 45 and other Sparco products! The best quality at the best price is now within reach!
- Size: Size 45
- Colour: Blue
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 25 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.