If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Racing seat Playseat Evolution Alcantara at an unbeatable price.
- Colour: Black
- Type: Headrest
- Characteristics:
- Adjustable height
- Universal
- Material: Cloth
- Max. supported weight: 122 kg
| Weight | 24.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.5 × 50 × 41 cm |
| Brand | Playseat |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.