Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Racing seat Sparco R100 Car Black and don’t miss out on anything!
- Material:
- Steel
- Leather
- Characteristics:
- Ergonomic
- Easy to clean
- Light
- Universal
- Type: 4-point
- Colour: Black
- Compatible Vehicle: FIAT STILO 1.2i 16v 1242cc 188A5000 10|01_10|03
- Weight: 15 kg
- Recommended use: Car
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 136 × 25 × 57 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.