Get the Redenhair hair redensifier spray applicator now! A very handy and practical accessory that optimises and facilitates the application of the Redenhair keratin fiber hair redensifier.
- Easy to use
- Allows you to spray the product as a powder
- Doses the optimum amount to avoid wasting product
- Achieves a more even distribution on the hair
- Designed to reach specific areas
- Ensures a perfect finish
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 11 cm |
| Brand | Redenhair |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.