Improve your oral hygiene with good quality products, likeReplacement Head Oral-B 80335625 Black!
- Colour: Black
- Power supply: Battery
- Recommended age: Adults
- Includes: Heads x 2
- Characteristics: Automatic
CHF43.41
Improve your oral hygiene with good quality products, likeReplacement Head Oral-B 80335625 Black!
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.2 × 22.4 × 2.4 cm |
| Brand | Oral-B |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.