- You cannot add "Armrest Armster SKODA FABIA 2022 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Restorative Night Serum Nourish Alqvimia (30 ml)!
- Recommended use: Dry Skin
- Type: Serum
- Capacity: 30 ml
- Units: 30 Units
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5.5 × 5.5 cm |
| Brand | Alqvimia |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.