The Roll-On Deodorant Biotherm Homme Day Control Organic (75 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Biotherm products are just what you’re looking for.
- Capacity: 75 ml
- Gender: Men
- Duration: 24 hours
- Recommended use: Perfect for all skin types
- Characteristics: Organic
- Type: Deodorant
- Format: Roll-On
| Weight | 0.462 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.44 × 5.14 × 10.6 cm |
| Brand | Biotherm |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.