The Roll-On Deodorant L’Occitane En Provence L’Occitan Homme 50 ml Roll-On is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original L’Occitane En Provence products are just what you’re looking for.
- Capacity: 50 ml
- Type:
- Roll-On
- Hygiene
- Roll-On Deodorant
- Gender:
- Men
- Unisex
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.1 × 3.81 × 3.81 cm |
| Brand | L'Occitane En Provence |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.