Roll-On Deodorant Men Antiperspirant Clinique (75 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Clinique products are made for you.
- Capacity: 75 ml
- Ingredients:
- Sorbic acid
- Steareth-20
- Trisodium edta
- Water (Aqua)
- Aluminum chlorohydrate
- Ceteth-2
- Myristalkonium chloride
- Ppg-11 stearyl ether
- Quaternium-14
- Type: Deodorant
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.9 × 11.9 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.