If you care about your health and want products that offer protection and wellness, buy Safety shoes OMP MECCANICA PRO SPORT Orange Size 43 S1P and many other products OMP at the best prices!
- Colour:
- Orange
- Grey
- Material:
- Microfibre
- Kevlar
- Characteristics: S1P
- Size: Size 43
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 × 35 cm |
| Brand | OMP |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.