The Scented Soap Roger & Gallet Gingembre Rouge (100 gr) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Roger & Gallet products are just what you’re looking for.
- Capacity: 100 gr
- Gender: Lady
- Type: Scented Soap
- Recommended use: Perfect for all skin types
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 71 × 36 cm |
| Brand | Roger & Gallet |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.