Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Scratch Repairer Turtle Wax TW52873 and don’t miss out on anything!
- Colour: Yellow
- Characteristics: Scratch Repairer
- Shape: Paste
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 16.7 × 5.5 cm |
| Brand | Turtle Wax |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.