- You cannot add "Armrest Armster FIAT PUNTO 2015-2018 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Sealer Mibenco Gloss finish Transparent 500 ml and don’t miss out on anything!
- Colour: Transparent
- Capacity: 500 ml
- Finish: Gloss finish
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 30 cm |
| Brand | Mibenco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.