- You cannot add "Armrest Armster OPEL CORSA C 2001-2007 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Sealer Motul Oil Leak cover and don’t miss out on anything!
- Type:
- Leak cover
- Oil
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 50 cm |
| Brand | Motul |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.