- You cannot add "Armrest Armster KIA RIO 2011-2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Seat Base Recaro RC872315 Pilot and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: Hyundai I30 2017_
- Recommended use: Pilot
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 40 cm |
| Brand | Recaro |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.