- You cannot add "Armrest Armster SUZUKI SPLASH 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Seat Belt Pads MOMO MOMLSHPE4CB Black and don’t miss out on anything!
- Colour: Black
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.