Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Seperators Sparco S051STB10 5×108 63,3 M14 x 1,50 5 mm M1 and don’t miss out on anything!
- Wheel Rim Fitment (PCD): PCD 5×108
- Thickness: 5 mm
- Bearing size (CB): 63,3
- Type:
- M1
- Separator
- Screw: M14 x 1,50
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 18 × 24 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.