- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Set Nuts OMP 27 mm 20 uds M14 x 1,50 and don’t miss out on anything!
- Quantity: 20 uds
- Length: 27 mm
- Screw: M14 x 1,50
- Type:
- DIN 10.9
- Set Nuts
- Colour: Black
- Material:
- Stainless steel
- Iron
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | OMP |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.