If you are looking for household appliances at the best prices, don’t miss the Shaver EDM 07597 and a wide selection of small household appliances!
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Approx. charging time: 8 hours
- Approx. autonomy: 45 minutes
- Type: Electric shaver
- Colour: Black
- Material: polypropylene
- Characteristics: Wireless
- Battery type: Rechargeable
- Power: 3 W
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 19 cm |
| Brand | EDM Product |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.