Shaving Razor Gillette Mach 3 (4 Units) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Gillette products are made for you.
- Blades:
- 4
- 3
- Type: Replacement blades
- Units: 4 Units
- Gender: Men
- Compatible: Gillette Mach 3
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 2.5 × 11 cm |
| Brand | Gillette |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.