Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Shaving Set Proraso Red Vintage Primadopo 3 Pieces!
- Type:
- Kit/Set
- Shaving Set
- Includes:
- Aftershave Balm 100 ml
- Shaving Cream 150 ml
- Crema preafeitado 100 ml
- Gender: Men
- Number of pieces: 3 Pieces
| Weight | 1.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 23.5 × 22 cm |
| Brand | Proraso |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.