The Shower Gel Elie Saab 200 ml Girl of Now is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Elie Saab products are just what you’re looking for.
- Gender: Lady
- Capacity: 200 ml
- Type: Shower Gel
- Fragrance Name: Girl of Now
- Characteristics: Perfumed
- Recommended use: All skin types
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.16 × 12.7 × 15.24 cm |
| Brand | Elie Saab |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.