The Shower Gel IDC Institute Scented Garden Warm Lavender (780 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original IDC Institute products are just what you’re looking for.
- Type: Shower Gel
- Fragrance: Lavendar
- Recommended use:
- Normal Skin
- All skin types
- Capacity: 780 ml
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.23 × 6.67 × 18.01 cm |
| Brand | IDC Institute |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.