The Shower Gel Jean Paul Gaultier Scandal 150 ml is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Jean Paul Gaultier products are just what you’re looking for.
- Ingredients:
- Parfum
- Geraniol
- Benzyl benzoate
- Benzyl alcohol
- Citral
- Linalool
- Limonene
- Fragance (parfum)
- Ethylhexyl salicylate
- Coumarin
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Water (Aqua)
- Fragrance Name: Scandal
- Type: Gel
- Gender: Men
- Capacity: 150 ml
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 3.5 × 9.5 cm |
| Brand | Jean Paul Gaultier |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.