- You cannot add "Armrest Armster NISSAN NOTE 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Side Support for Racing Seat Sparco 004901NR Black Steel (3 mm) (360 mm) (2 pcs) and don’t miss out on anything!
- Colour: Black
- Material: Steel
- Thickness: 3 mm
- Pieces: 2 pcs
- Length: 360 mm
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.