Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Side Support for Racing Seat Sparco Black Steel (3 mm) (400 mm) (2 pcs) and don’t miss out on anything!
- Colour: Black
- Material: Steel
- Thickness: 3 mm
- Length: 400 mm
- Pieces: 2 pcs
- Includes: Self-assembly Kit
- Characteristics: Standardised by FIA
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 80 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.