- You cannot add that amount to the cart — we have 2 in stock and you already have 2 in your cart. View cart
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Slippers Sparco Sport Evo Black Size 48 S3 SRC and other Sparco products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: Black
- Size: Size 48
- Characteristics: S3 SRC
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 30 cm |
| Brand | Sparco |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.