- You cannot add "Armrest Armster HYUNDAI SOLARIS RUS 2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
The Soap Bar Woods of Windsor (3 x 100 g) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Woods of Windsor products are just what you’re looking for.
- Includes: 3 x 100 g
- Fragrance Name: White Jasmine
- Type: Scented Soap
- Recommended use: Normal Skin
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 14 cm |
| Brand | Woods of Windsor |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.